Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Nea Moudania

 

Stručný popis letoviska Nea Moudania

V jihozápadní části Chalkidiki , 30 km od Polygyros, hlavního města oblasti, se nachází letovisko Nea Moudania - moderní středisko, které navštěvuje každoročně velké množství domácích i zahraničních turistů. Zdejší krásná písčitá pláž se nachází v přírodní zátoce, jsou zde k dispozici široké služby návštěvníkům – vodní sporty, lehátka se slunečníky na pláži, kvalitní ubytování i bohaté restaurační zařízení.

V letovisku jsou dostupné lékařské služby, včetně veterinární praxe či lékárny s nočním provozem. Mákupní možnosti jsou bohaté, funguje zde také místní pošta.

Z přímořského letoviska Nea Moudania lze podnikat i různé výlety do okolí – nejblíže je kostel Panny Marie, odkud je nádherný výhled do krajiny, lze zde také půjčit dopravní prostředek a poznávat okolí vzdálenější. Chloubou letoviska Nea Moudania je divadlo pod širým nebem, kde se konají koncerty, lze zde navštívit také námořní nebo lidové muzeum. V  polovině července se v Nea Moudania koná folklorní festival s tradiční řeckou hudbou a tancem.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Oceania Club

Oceania Club

Omlouváme se, na popisu hotelu Oceania Club se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně. 


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy