Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Sani

 

Stručný popis letoviska Sani

Středisko Sani najdeme na severozápadním pobřeží Kasandry v oblasti Chalkidiki. Jde o moderní letovisko, vzdálené cca 50 km od hlavního města Polygyros. Pláž je zde několikakilometrová písečná, lemována jehličnatými stromy při pobřeží. Ubytování v hotelech je velmi dobré, hotely a bungalovy jsou v Sani vysokého standardu, s vlastními bazény a udržovanými zahradami.

Na pláži nechybí vodní sporty, k občerstvení jsou připraveny bary u pláže nebo bazénu, taverny a noční kluby. V sezoně se na pláži konají festivaly, párty a další kulturní akce. Pro návštěvníky je zde funkční přírodní divadlo, letní kino, umělecká galerie.

Přestože Sani má dlouhou historii – najdeme zde např. středověkou věž a další historické památky, dnes  jde o moderní městečko s bohatými možnostmi zábavy. Okolí letoviska nabízí spoustu možností k výletům jak pěšky, tak zapůjčeným kolem či autem.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Simantro Beach

Simantro Beach

Klidná poloha v okolí piniového lesa, přímo na krásné pláži Sani Bay s jemným pískem. Do městečka Nea Fokea cca 10 km. Ideální místo dovolené pro páry a rodiny s dětmi.

Sani Beach

Sani Beach

Omlouvám se, na popisu hotelu Sani Beach se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

Sani Beach Club

Sani Beach Club

Omlouváme se, na popisu hotelu Sani Beach Club se pracuje. Pro  aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na  Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v  novém okně.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy