Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Sani

 

Stručný popis letoviska Sani

Středisko Sani najdeme na severozápadním pobřeží Kasandry v oblasti Chalkidiki. Jde o moderní letovisko, vzdálené cca 50 km od hlavního města Polygyros. Pláž je zde několikakilometrová písečná, lemována jehličnatými stromy při pobřeží. Ubytování v hotelech je velmi dobré, hotely a bungalovy jsou v Sani vysokého standardu, s vlastními bazény a udržovanými zahradami.

Na pláži nechybí vodní sporty, k občerstvení jsou připraveny bary u pláže nebo bazénu, taverny a noční kluby. V sezoně se na pláži konají festivaly, párty a další kulturní akce. Pro návštěvníky je zde funkční přírodní divadlo, letní kino, umělecká galerie.

Přestože Sani má dlouhou historii – najdeme zde např. středověkou věž a další historické památky, dnes  jde o moderní městečko s bohatými možnostmi zábavy. Okolí letoviska nabízí spoustu možností k výletům jak pěšky, tak zapůjčeným kolem či autem.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Simantro Beach

Simantro Beach

Klidná poloha v okolí piniového lesa, přímo na krásné pláži Sani Bay s jemným pískem. Do městečka Nea Fokea cca 10 km. Ideální místo dovolené pro páry a rodiny s dětmi.

Sani Beach Club

Sani Beach Club

Nejjižnější komplex areálu Sani Resort s nádherným výhledem na Egejské moře tvoří přízemní a jednopatrové bungalovy s prostornými vyvýšenými terasami nebo balkony, z nichž je přímý výhled na moře. Domky Sani Beach Club jsou postaveny terasovitě nad sebou v rozlehlé a pečlivě udržované zahradě. Celý areál, vhodný pro pobyty rodin s dětmi, byl nedávno zrekonstruován.

Sani Beach

Sani Beach

Hotel Sani Beach se rozkládá na přírodním výběžku zálivu Sani a je obklopen zelení a vzrostlými stromy. Přírodně chráněná severní pláž je písčitá a dlouhá 7 kilometrů.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy