Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Porto Carras

 

Stručný popis letoviska Porto Carras

Letovisko Porto Carras leží na západním pobřeží Sithonie v oblasti Chalkidiki, jde vlastně o velký hotelový komplex ležící u zátoky. Komplex slouží i jako kotviště jachet a lodí, nabízí svým hostům luxus a nadstandardní sluby. Areál je po rekonstrukci a nabízí bohaté vybavení – bazény, hřiště na různé sporty, tenisové kurty či jezdecký a potápěčský klub. Okolí Porto Carras je upravené, lemované stromy. V areálu nechybí několik restaurací, obchody se suvenýry a luxusním zbožím, najdete zde také kasino, k relaxaci přispějě také sauna, masáže a kosmetický salon.  Pláže Porto Carras jsou podél pobřeží dvě hlavní – ty jsou nejnavštěvovanější, ve větší vzdálenosti od komplexu však lze najít soukromí na menších plážích, všude je voda zbarvena tmavomodrou barvou, jsou zde ocenění EU za kvalitu.

Užijí si zde také milovníci vína – nedaleko areálu je vinný sklep, kde lze ochutnat zdejší vína a dovědět se mnoho zajímavého při odborném výkladu. Samozřejmostí je možnost vyrazit do okolí půjčeným motorovým vozidlem nebo poznávat okolí na horských kolech.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Meliton Thalasso & Spa

Meliton Thalasso & Spa

Nedávno rekonstruovaný hotel Meliton Thalasso & Spa je obklopený zelení a je součástí areálu Porto Carras. Nachází se přímo u pěkné pláže s hrubším pískem.

Sithonia Thalasso & Spa

Sithonia Thalasso & Spa

Nově rekonstruovaný hotel Sithonia Thalasso & Spa leží přímo u pláže s hrubozrnným pískem a je součástí areálu Porto Carras.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy