Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Kallithea

 

Stručný popis letoviska Kallithea

Živé letovisko Kallithea najdete asi 50 km jižně od Polygyro, hlavního města poloostrova Chalkidiki, na východním pobřeží západního výběžku Kasandra. Kallithea je jedno z nejnavštěvovanějších a velmi oblíbených letovisek, své si zde vyberou všichni návštěvníci – najdete zde klidná zákoutí i bezpečné pláže, adrenalin při vodních sportech i noční zábavu.

Krásná písečná pláž, bohatá zeleň a veškeré vybavení ( slunečníky, lehátka, možnosti vodních sportů, občerstvení) jsou hlavním lákadlem pro turisty. Místní kluby a bary fungují v letovisku Kallithea do ranních hodin, přesto tu můžete najít místa, kde si užijete klidu a pohody.  

Pro milovníky historie  je ideální blízkost archeolog. nalezišť v okolí, kam lze podnikat výlety.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Pallini Beach & Bungalows

Pallini Beach & Bungalows od 12090,-

Hotel Pallini Beach & Bungalows s klidnou polohou, přímo na pláži u letoviska Kallithea. Do centra s mnoha bary cca 1,5 km. Zastávka autobusu přímo u hotelu. Přibližně 400 m od hotelu 4 velké diskotéky.

Ammon Zeus

Ammon Zeus od 29520,-

Hotel Ammon Zeus se nachází přímo na dlouhé písečné pláži, těsně pod letoviskem Kallithea. Samotné centrum města vzdáleno cca 250 m. Zastávka autobusu přibližně 250 m.

Athos Palace

Athos Palace od 13390,-

Hotel Athos Palace se nachází na Chalkidiki, asi 2 km od městečka Kallithea, v dosahu hotelu obchůdky, restaurace a bary. Přímo u hotelu Athos Palace je písčitá pláž.

Aegean Melathron

Aegean Melathron od 12090,-

Hotelový komplex Aegean Melathron ve stylu řecké architektury je citlivě vkomponován do zeleně vzrostlých stromů. Nachází se na výběžku Kassandra, asi 3 kilometry od známého letoviska Kallithea. Tvoří ho dvě části. Původní přímo na břehu zálivu Toroneos a nově vybudovaná část s recepcí nad silnicí. Vzdálenost ke krásné pláži ze zlatavého písku je asi 300 metrů, pro bezpečnost klientů je využíván podchod.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy