Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Kallithea

 

Stručný popis letoviska Kallithea

Živé letovisko Kallithea najdete asi 50 km jižně od Polygyro, hlavního města poloostrova Chalkidiki, na východním pobřeží západního výběžku Kasandra. Kallithea je jedno z nejnavštěvovanějších a velmi oblíbených letovisek, své si zde vyberou všichni návštěvníci – najdete zde klidná zákoutí i bezpečné pláže, adrenalin při vodních sportech i noční zábavu.

Krásná písečná pláž, bohatá zeleň a veškeré vybavení ( slunečníky, lehátka, možnosti vodních sportů, občerstvení) jsou hlavním lákadlem pro turisty. Místní kluby a bary fungují v letovisku Kallithea do ranních hodin, přesto tu můžete najít místa, kde si užijete klidu a pohody.  

Pro milovníky historie  je ideální blízkost archeolog. nalezišť v okolí, kam lze podnikat výlety.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Theophano Imperial Palace

Theophano Imperial Palace

Známý hotel Theophano Imperial Palace patřící do hotelového řetězce společnosti G-hotels je považován za jeden z deseti nejlepších hotelů na Chalkidiki. Architektonicky byl navržen tak, aby hostům zajistil příjemný a relaxační pobyt. Leží v letovisku Kallithea na krásném a tichém místě s výhledem na záliv Toroneos, přímo u písečné pláže a je obklopen krásně upravenou zahradou. V okolí najdete různé taverny, restaurace, bary, noční kluby, nákupní centrum (ve vzdálenosti cca 50-250 m). Nejbližší lékař je ve zdravotním středisku hned u pláže hotelu Pallini Beach. Nejbližší autobusová zastávka je cca 150 m, na hlavní cestě u vjezdu do hotelového areálu. Nejbližší bankomat je cca 100 m od hotelu, banka a pošta jsou v letovisku Kallithea.

Ammon Zeus

Ammon Zeus

Hotel Ammon Zeus se nachází přímo na dlouhé písečné pláži, těsně pod letoviskem Kallithea. Samotné centrum města vzdáleno cca 250 m. Zastávka autobusu přibližně 250 m.

Aegean Melathron

Aegean Melathron

Omlouvám se, na popisu hotelu Aegean Melathron se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

Pallini Beach & Bungalows

Pallini Beach & Bungalows

Hotel Pallini Beach & Bungalows s klidnou polohou, přímo na pláži u letoviska Kallithea. Do centra s mnoha bary cca 1,5 km. Zastávka autobusu přímo u hotelu. Přibližně 400 m od hotelu 4 velké diskotéky.

Athos Palace

Athos Palace

Hotel Athos Palace se nachází na Chalkidiki, asi 2 km od městečka Kallithea, v dosahu hotelu obchůdky, restaurace a bary. Přímo u hotelu Athos Palace je písčitá pláž.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy