Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Afitos

 

Stručný popis letoviska Afitos

Letovisko Afitos se nachází v oblasti Chalkidiki severovýchodním výběžku Kasandra, je postaveno na skále, ze které je nádherný výhled na pobřeží a vedlejší poloostrov Sithonii. Najdeme zde typickou řeckou architekturu, která láká k příjemným procházkám úzkými uličkami. Pláže jsou zde malé, s dostatkem klidu k nerušené relaxaci, s pozvolným vstupem do moře, který vyhovuje zvláště rodinám s malými dětmi.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Afitis

Afitis

Omlouvám se, na popisu hotelu Afitis se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

Aristoteles Beach

Aristoteles Beach

Hotelový komplex Aristoteles Beach má příjemnou polohu na klidném místě v zahradě, obklopen olivovníky a zelení, cca 150 m od písečné pláže. Vzdálenost do centra letoviska Afitos přibližně 2 km. Hostům je k dispozici hotelová recepce,bar, taverna a restaurace, tenisové kurty (zdarma), krásný vodní areál se třemi členitými bazény (bazén pro děti), s lehátky a slunečníky zdarma. Otevírací doba bazénu 10.00–20.00 hod. Plážový bar není v rámci programu All inclusive. Trezor je možný na recepci za poplatek 3 €/den. Možnost připojení na wifi u recepce – zdarma. Pronájem vysoušeče vlasů (10 € – vratná záloha).

Blue Bay Hotel

Blue Bay Hotel

Hotel Blue Bay s klidnou polohou. Nachází se na útesu a na okraji městečka Afithos na Chalkidiki. Přibližně 60 m nad pláží s fantastickým výhledem na moře. Centrum s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží cca 500 m pěšky od hotelu.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy