Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Agios Konstantinos

 

Stručný popis střediska Agios Konstantinos

Středisko Agios Konstantinos tvoří součást hlavního města Skopelos – Chora, leží cca 1,5km od města, je zde přístav s menším kostelíkem. Z kláštera nad Agios Konstantinos budete mít krásný výhled na okolí, na pěší výlety se vydejte směrem k Manolates. V centru Agios Konstantinos jsou obchůdky se základními potravinami a potřebami, občerstvit se můžete ve zdejších několika tavernách a barech.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Agios Konstantinos

Glyfoneri

Nově postavený dům Glyfoneri se nachází cca 300 m od přírodní pláže v oblasti Agios Konstantinos. Hned po příjezdu narazíte na parkoviště pro hosty, ze kterého se po schodech schází k „vyššímu poschodí". Tady jsou dvě studia pro 2 osoby - jedno s možností rozkládacího lůžka pro dítě, jedno studio a jeden apartmán pro 3 osoby. Všechny tyto pokoje disponují vlastním balkonem s výhledem na moře. O poschodí níž - stačí sejít několik schodů - jsou studia pro 2-3 osoby s vchodem přes společnou terasu, která nabízí posezení a výhled.

Aegean View

Přibližně 1,5 km od přístavního centra hlavního města a přístavu, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ní stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích. Hostům Aegean View jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby. Všechna studia mají koupelnu/WC, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, telefon, TV, individuální klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy