Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Tragaki

 

Stručný popis střediskaTragaki

Popis střediska Tragaki ještě nebyl přidán, pracujeme na něm.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování)

Louis Zante Beach

Louis Zante Beach

hotelový areál Louis Zante Beach se nachází v klidném a příjemném prostředí uprostřed zahrad a lesů, na okraji známého a vyhledávaného letoviska Laganas. Všechny vnitřní prostory a terasy byly nově zrekonstruovány. Hotelový areál leží u mořské zátoky a písečné pláže. Zdejší místo je též známé jako hnízdiště mořských želv Caretta Caretta. Turistická zóna s nákupními možnostmi je ve vzdálenosti cca 400 m. Autobusová zastávka je cca 400 m od hotelu.

Garden Palace

Garden Palace

Hotel Garden Palace se nachází v jižní části ostrova v zálivu Laganas. Pláž je cca 7km dlouhá a díky jemnému písku se stala sídlem vzácného druhu mořské želvy Caretta-Caretta, kterou zde v určitých obdobích můžete potkat v moři. Hotel byl navržen tak, aby nenarušil rovnováhu životního prostředí této krajiny. Byl postaven v roce 2001. Užijte si dovolenou v tomto krásném rodinném hotýlku, který se těší na své klienty a zahrnuje je známou řeckou pohostinností.

Sunshine

Sunshine

Příjemný hotelový komplex Sunshine se studii se nachází v klidném prostředí jen 200 metrů od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko je prodejna potravin, centrum letoviska Laganas s množstvím taveren, barů a obchodů je vzdáleno asi 200 metrů. Na pláži si lze zapůjčit kánoe, šlapadla nebo malý motorový člun, ostatní motorizované vodní sporty jsou zakázané z důvodu ochrany želv Caretta-caretta.

Pastras studia

Pastras studia

Studia Pastras stojí v klidnější části rušného letoviska Laganas, v objetí zelených keříků a palem. Známá písečná pláž je vzdálená jen 100 m. Nejbližší tavernu a supermarket najdete ve vzdálenosti necelých 50 m, do centra ruchu a zábavy je to asi 300 m. Ke každému studiu patří vlastní kuchyňka s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, základním nádobím, koupelnou/WC a balkonem nebo terasou, s možností ventilátoru a trezoru (za příplatek). V nedalekém hotelu a také v Zefirosu je možné využívat bazén, stačí, když si objednáte nápoj na osvěžení.

Sea View- studia a apartmány

Sea View- studia a apartmány

Velmi pěkná studia Sea View na okraji Laganasu leží nedaleko studií Niki. Sousední letovisko Agios Sostis je vzdáleno pouhých 10 minut pěšky. Vilka má zahradu a nachází se přímo na písečné pláži. Klienti mohou využívat nedaleký bazén, který lze využívat cca 100m.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy