Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Amoudi

 

Stručný popis střediska Amoudi

Menší středisko Amoudi leží na severovýchodě ostrova Zakynthos, nedaleko od živých letovisek Alikanas a Alikes, pěší procházkou můžete dojít do přístaviště Psarou. Amoudi je vlastně malá vesnička s několika tavernami a obchůdky, žije svým klidným životem, je zde klid a pohoda.

Pláž u Amoudi

Pláž v Amoudi je písečná s pozvolným vstupem do vody, je oceněna modrou vlajkou EU pro svou čistotu.

Co v Amoudi

Přímo v Amoudi je půjčovna kol, automobilů, skútrů i čtyřkolek – takže lze podnikat výpravy kamkoliv na ostrově Zakynthos, nespoléhejte zde však na autobusové spojení – bus sem zajíždí pouze vyjímečně. Amoudi je velmi vhodné pro rodiny s dětmi, pro svůj klid a absenci diskoték a nočních klubů také pro ty, kteří vyhledávají dovolenou stranou od ruchu.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování)

Panorama

Panorama

Bílá budova apartmánů Panorama je postavená jen kousek za domem Achilion, přibližně 90 m od pláže. Jako pro všechny kapacity v Amudi, i pro dům Panorama je typická pestrobarevná zahrada v okolí domu a rozlehlý volný prostor, který je bezpečný pro děti.

Achilion

Achilion

Na malém výběžku, který odděluje pláže Amudi a Ambula, s výhledem na obě tyto krásné pláže a na protáhlý ostrov Kefalonie, je postavený menší rodinný aparthotel Achilion. Na užší písečnou pláž vedou schody přímo od hotelového bazénu. Ambula - krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená jen 150 m.

Pelagos

Pelagos od 22490,-

20 studií

Kozanos

Kozanos od 9472,-

Studia Kozanos se nachází ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží s pozvolným vstupem do vody, na kterou se schází po schodech. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Do rušnějších letovisek Alikanas a Alikes lze dojít pěšky za cca 45 min. Hlavní město Zakynthos 14 km.

Amoudi

Amoudi

Aparthotel leží v malém letovisku Amoudi, asi 80 m od moře. Přístupová cesta k pláži je dlouhá asi 220 m. Supermarket je vzdálen asi 100 m, restaurace 50 m a hlavní město Zakynthos asi 14 km.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy