Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Makryammos

 

Stručný popis střediska Makryammos

Makryamos je turistická oblast kolem písčité pláže Makryamos, ležící pouhé 2 km východně od hlavního města ostrova Thassos Limenasu. Ubytovat se zde můžete v některém z hotelů či v bungalovech rozestavěných v mírném svahu nad pláží.

Pláž u Makryammos

Pláž poskytuje veškerý plážový servis imožnost sportovních aktivit – tenis, volejbal, různé vodní sporty, pro děti je zde připraveno dětské hřiště. Pláž Makryamos znamená v překladu „dlouhý písek“, písek je zde nádherně jemný, vstup do volny velmi pozvolný, takže si zde užívají hlavně rodiny s malými dětmi. Ale i ostatní návštěvníci si zde určitě užijí, občerstvit se mohou u plážového baru. Pláž Makryamos je oceněna modrou vlajkou EU za kvalitu, v jejím okolí je spousta zeleně lákající k pěším túrám.

Co v Makryammos?

Blízkost hlavního města je příjemná pro ty, kteří si chtějí užít zábavy a nočního života. Na své si v Limenasu přijdou na své i milovníci historie. Nákupní možnosti v Makryammos nejsou velké, pokud chcete poznávat další krásy ostrova Thassos a nezůstávat pouze u hotelové stravy a zdejší krásné pláže, je vhodné zapůjčení automobilu.

Tipy na hotely, studia a apartmány


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy