Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Platanias

 

Stručný popis střediska Platanias

Turistické středisko Platanias se nachází na členitém jižním pobřeží ostrova Skiathos, mezi známějšími letovisky Koukounaries a Agia Paraskevi.

Platanias - pláž

Pláž v Platanias je dlouhá, písčitá, ovšem dno se svažuje prudce do hloubky. Nabídka vodních sportů, plážových barů a taveren je poměrně široká. Přímo na pláži stojí kostelík, kde se konají v červnu náboženské oslavy.

Co v Platanias

Při pěších tůrách po okolí Platanias najdete různé kostelíky a téměř zapomenuté kláštery, cestovat po celém ostrově Skiathos lze na skútru nebo autem.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Platanias

Skiathos Princess Platanias

Skiathos Princess Platanias

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Hotel Skiathos Princess doporučujeme náročným klientům.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy