Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Koukounaries

 

Stručný popis střediska Koukounaries

Oblíbené letovisko Koukounaries se nachází v nejzápadnějším cípu ostrova Skiathos, cca 12 km od hlavního města, je obklopeno příjemně zvlněnou krajinou, která je porostlá bujnou zelenou vegetací přírodní rezervace.

Koukounaries a pláž

Zdejší pláž Koukounari patří k nejkrásnějším plážím celého  Egejského moře, je hojně navštěvovaným místem, povrch tvoří jemný písek bílé barvy. Voda je tu mělká s velmi pozvolným klesáním, vhodná pro malé děti, můžete si zde užít nabídky vodních sportů, samozřejmostí je plážový servis a možnost blízkého občerstvení.

Co v Koukounaries

Ubytování v Koukounaries je nabízeno v hotelích nebo soukromých apartmánech, najdete zde také kemp. I když je pláž  Koukounari velmi populární, letovisko Koukounaries žije klidným životem, většina návštěvníků tráví svůj čas na krásné pláži a v tavernách, které nabízí místní speciality. Za širokými nákupními možnostmi, živějšími možnostmi zábavy a také ruchem většího města se vydejte do blízkého hlavního města ostrova. V okolí Koukounaries stojí za návštěvu mořské jeskyně a pláž Agia Eleni.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Koukounaries


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy