Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Achladia

 

Stručný popis střediska Achladia

Achladia je příjemné turistické středisko ležící na východním pobřeží ostrova Skiathos, cca 5 km od hlavního města. Achladia nabízí klidný odpočinek a pohodu, také kulinářské zážitky v místních tavernách a restauracích, speciálně pokrmy z ryb určitě vyzkoušejte.

Pláž u střediska Achladia

Pláž v Achladii je pokryta jemným pískem , má pozvolný vstup do moře a bude proto vyhovovat rodinám s malými dětmi a neplavcům. Pro aktivnější návštěvníky je připravena nabídka vodních sportů.

Co tam?

Blízkost hlavního města Skiathos nabízí širší nákupní i zábavní nabídku, v Achladii najdete pouze markety se základním zbožím a klidné posezení v tavernách. Letovisko je obklopeno zelení, která láká k procházkám, k poznávání vzdálenějších oblastí ostrova Skiathos můžete použít autobus, event. vypůjčený automobil.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Achladia

Esperides

Esperides

Hotel Esperides se nachází na kraji letoviska Achladia přímo u krásné písečné pláže v krásné subtropické zahradě s palmami. Skvělý servis a výborné stravování jsou v tomto hotelu samozřejmostí, proto se sem často klienti vrací. Autobusová doprava zajišťuje pohodlné spojení do hlavního města, které je vzdáleno cca 2,5 km, zastávka se nachází přímo před hotelem. V blízkosti se nachází centrum s obchody a tavernami.

Skiathos Princess

Skiathos Princess

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Doporučujeme náročným klientům.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy