Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Achladia

 

Stručný popis střediska Achladia

Achladia je příjemné turistické středisko ležící na východním pobřeží ostrova Skiathos, cca 5 km od hlavního města. Achladia nabízí klidný odpočinek a pohodu, také kulinářské zážitky v místních tavernách a restauracích, speciálně pokrmy z ryb určitě vyzkoušejte.

Pláž u střediska Achladia

Pláž v Achladii je pokryta jemným pískem , má pozvolný vstup do moře a bude proto vyhovovat rodinám s malými dětmi a neplavcům. Pro aktivnější návštěvníky je připravena nabídka vodních sportů.

Co tam?

Blízkost hlavního města Skiathos nabízí širší nákupní i zábavní nabídku, v Achladii najdete pouze markety se základním zbožím a klidné posezení v tavernách. Letovisko je obklopeno zelení, která láká k procházkám, k poznávání vzdálenějších oblastí ostrova Skiathos můžete použít autobus, event. vypůjčený automobil.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Achladia

Skiathos Princess

Skiathos Princess od 38490,-

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Doporučujeme náročným klientům.

Pandora

Pandora od 11490,-

Čtyři vilky Pandora jsou postaveny ve svahu a jsou obklopeny vzrostlými stromy a udržovanou zahradou nedaleko letoviska Achladia. Jsou postaveny v dostatečné vzdálenosti od místní komunikace, která spojuje všechny pláže jižního pobřeží ostrova Skiathos. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za pár minut zaveze k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. Na pláž se dostanete za pár minut po schodech, které vedou přímo od vilek zahradou k místní komunikaci. Po překročení komunikace pokračujete pohodlnou cestou na krásnou pláž Kolios, kde je taverna. Schodišti se můžete vyhnout, pokud od Pandory půjdete po příjezdové cestě. Další krásnou pláží v dosahu pěší chůze je pláž Vromolimnos. Nejbližší supermarket je nedaleko, od Pandory se k němu dostanete zadní cestou. V tomto místě je také veřejný bazén a taverna.

Esperides

Esperides

Hotel Esperides se nachází na kraji letoviska Achladia přímo u krásné písečné pláže v krásné subtropické zahradě s palmami. Skvělý servis a výborné stravování jsou v tomto hotelu samozřejmostí, proto se sem často klienti vrací. Autobusová doprava zajišťuje pohodlné spojení do hlavního města, které je vzdáleno cca 2,5 km, zastávka se nachází přímo před hotelem. V blízkosti se nachází centrum s obchody a tavernami.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy