Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Perivolos

 

Stručný popis střediska Perivolos

Na severovýchodním pobřeží ostrova Santorini leží také turistické středisko Perivolos, postavené pro turisty u dlouhé pláže s tmavým pískem. Nachází se mezi středisky Perissa a Vlihada, kam lze dojít pěší procházkou podél pobřeží.

Pláž u Perivolos

Pláž v Perivolos nabízí příjemné koupání a možnost výběru vodních sportů. Na pláži i ve středisku najdete množství taveren, kaváren a barů, také fastfoody s oblíbenými řeckými pokrmy.

Letovisko Perivolos - co tam?

Nákupní možnosti jsou omezené – v minimarketech seženete základní potraviny, ovoce a zeleninu, také suvenýry, širší možnosti jsou pak v blízkém hlavním městě Fira. Noční život je průměrný, za velmi živou noční zábavou turisté jezdí do blízkého letoviska Perissa.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Perivolos

Salty Beach

Salty Beach

Velmi příjemná moderní studia Salty Beach leží hned u promenády u pláže v Perivolos na Santorini. V blízkosti je řada diskoklubů, barů a kaváren, oblast je vyhledávaná především mladými díky celodenní zábavě.

Iliada

Iliada od 13990,-


Příjemný hotel Iliada postavený v tradičním kykladském stylu leží v těsné blízkosti černé písečné pláže v letovisku Perivolos, krátkou procházkou (800 m) dojdete do vedlejšího, živějšího letoviska Perissa. O zábavu vašich dětí se postará bohaté vyžití ve vodním parku vzdáleném 500 m. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří hledají pravou řeckou atmosféru.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy