Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Mykali

 

Stručný popis střediska Mykali

Turistické středisko Mykali leží cca 8 km jižně od hlavního města ostrova Samos. V Mykali je dostupné ubytování, které se nachází poblíž pobřeží. V okolí lze navštívit také písečnou pláž Psili Ammos, nebo hlavní město Samos-Vathy, kde jsou široké možnosti nákupní i zábavní. Pronajmutí motorky nebo auta je optimální, lze také využít taxislužby.

Mykali - pláž

Hlavním lákadlem Mykali je zdejší 3 km dlouhá pláž, tvořena bílými oblázky. Na pláži je dostupný plážový servis a nabídka vodních i plážových sportů, absence mělčiny může být nebezpečná dětem a neplavcům. 

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Mykali

St. Nikolaos

St. Nikolaos od 15590,-

hotel St. Nikolaos se nachází u známé oblázkové pláže v Mykali. Ubytování doporučujem všem, kteří chtějí hotel se službou all inclusive, hotel přímo u rozlehlé pláže, ale přesto ubytování na klidném místě.

Zefiros Beach

Zefiros Beach od 15290,-

hotel Zefiros Beach s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidné části oblasti Mykali, jen pár kroků od moře a dlouhé oblázkové pláže s pozvolným vstupem. Komplex dýchá velice příjemnou a přátelskou atmosférou. Doporučujeme ranní procházky podél pobřeží. Hotelovým autobusem je možné cestovat zdarma (6 x týdně) do Pythagorionu (obvykle 1 x denně) a do hlavního města (obvykle 1 x denně). Hotel je vhodným místem pro klienty; kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy