Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Kerveli

 

Stručný popis střediska Kerveli

Malé letovisko Kerveli se nachází v nejvýchodnější části ostrova Samos, jen několik km od hlavního města Samos-Vathy. Leží kolem břehů zálivu, říká se, že zde je jeden z nejkrásnějších východů Slunce v celém Řecku.

Co ve středisku Kerveli

I v Kerveli najdete několik taveren a barů s tradičními řeckými pokrmy, nákupní možnosti jsou nevelké, ale základní potraviny zde nakoupíte. Za širší nabídkou obchodů i zábavy je jednoduché se přemístit do blízkého hlavního města, kde jsou tyto možnosti téměř neomezené. Okolí Kerveli přímo vybízí k pěším procházkám, můžete také využít nabídek zdejších cestovních kanceláří a vydat se s nimi na poznávací výlety do různých částí ostrova Samos. Také lze využít nabídky půjčoven a vyrazit poznávat krásy ostrova podle své chuti na skútru nebo autem.

Pláže u Kerveli

Pobřeží u Kerveli vytváří menší zátoky s plážemi, které jsou pokryty plochými oblázky, vstup do vody je pozvolný a mile vás překvapí jemný písek na mořském dni. Pro aktivnější odpočinek si stačí vybrat z nabídky sportů – jak plážových, tak vodních, na své si přijdou také milovníci šnorchlování a potápění.  

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Kerveli


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy