Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Kerveli

 

Stručný popis střediska Kerveli

Malé letovisko Kerveli se nachází v nejvýchodnější části ostrova Samos, jen několik km od hlavního města Samos-Vathy. Leží kolem břehů zálivu, říká se, že zde je jeden z nejkrásnějších východů Slunce v celém Řecku.

Co ve středisku Kerveli

I v Kerveli najdete několik taveren a barů s tradičními řeckými pokrmy, nákupní možnosti jsou nevelké, ale základní potraviny zde nakoupíte. Za širší nabídkou obchodů i zábavy je jednoduché se přemístit do blízkého hlavního města, kde jsou tyto možnosti téměř neomezené. Okolí Kerveli přímo vybízí k pěším procházkám, můžete také využít nabídek zdejších cestovních kanceláří a vydat se s nimi na poznávací výlety do různých částí ostrova Samos. Také lze využít nabídky půjčoven a vyrazit poznávat krásy ostrova podle své chuti na skútru nebo autem.

Pláže u Kerveli

Pobřeží u Kerveli vytváří menší zátoky s plážemi, které jsou pokryty plochými oblázky, vstup do vody je pozvolný a mile vás překvapí jemný písek na mořském dni. Pro aktivnější odpočinek si stačí vybrat z nabídky sportů – jak plážových, tak vodních, na své si přijdou také milovníci šnorchlování a potápění.  

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Kerveli

Kerveli Village

Kerveli Village

Omlouváme se, na popisu hotelu Kerveli Village se pracuje. Pro aktuální  popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde  si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

Platanaki vilky

Platanaki vilky

Nové moderní vilky Platanaki stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut, projdete-li zahradou a pak použijete schodiště. První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy