Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Kalami

 

Stručný popis střediska Kalami

Klidné letovisko Kalami leží v severovýchodní části ostrova Samos, jen pár km od hlavního města Samos-Vathy. Letovisko je oblíbené jak těmi, kteří upřednostňují klid a relax, které Kalami splňuje, tak těmi, kteří mají rádi zábavu, tito turisté mohou vyrazit do blízkého hlavního města. 

Co v Kalami?

V Kalami, daleko od rušných turistických letovisek, si zájemci mohou užívat příjemných procházek podél pobřeží i krásnou okolní krajinou. Další možností je poznávání krás ostrova Samos, autobusovou dopravou nebo využitím nabídky půjčoven skútrů a aut.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Kalami

Ionia Maris

Ionia Maris

Kvalitní hotel Ionia Maris nedaleko centra města Samos se nachází v letovisku Kalami. Tento příjemný komplex je situován uprostřed rozsáhlé zahrady, jen několik metrů od oblázkovo-písečné pláže, od které je oddělen úzkou pobřežní silnicí. Hotel vhodný pro klienty, kteří vyhledávají kvalitní ubytování v těsné blízkosti zábavy. V hlavním městě je možností opravdu hodně, můžete nakupovat, bavit se v barech nebo třeba posedět v přístavní taverně a pochutnat si na čerstvé rybě.

Samian Blue Resort

Samian Blue Resort

Hotel Samian Blue Resort se nachází v letovisku Kalami asi 850 metrů od centra města Samos. Je situován uprosttřed rozsáhlé zahrady, pouze asi 50 metrů od oblázkovo-písčité pláže, od které je oddělen úzkou pobřežní silnicí.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy