Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Theologos

 

Stručný popis střediska Theologos

Středisko Theologos, které vzniklo z původní vesničky, leží na západním pobřeží ostrova Rhodos, cca 5 km od mezinárodního letiště ostrova. Cca 3km od střediska Theologos je naftová elektrárna Soroni. V městečku najdete taverny, obchůdky se základním sortimentem, středisko Theologos lze doporučit pro ty, kteří na dovolené hledají klidný odpočinek s dobrou dostupností – u střediska je silnice spojující jih a sever ostrova a dostanete se po ní kamkoliv na Rhodu velmi rychle. Nutností je ovšem auto, ale to si můžete nechat přivézt třeba od půjčovny aut AutoTour Rhodos. Bez auta je to ve středisku o ničem. Okolí je nic moc. Osobně bych Theologos doporučil jako výchozí bod pro cestování po Rhodu, ale pokud chcete ve středisku trávit více času, zkuste se podívat na střediska jiná, třeba na Stegnu, Faliraki či Kolymbia.

Pláž u Theologos

Pláže v okolí Theologos jsou široké, pokryté pískem a oblázky, na moři jsou často větší vlny, podobně jako na celém západním pobřeží, pro zájemce o tento sport jistě přijde vhod informace, že je zde surfařská škola.

Theologos - tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování)

Sabina

Sabina

Klidný atraktivní hotel Sabina se nachází na západním pobreží ostrova Rhodos, pouze 100 m od pláže, 1 km od vesnice Theologos, 20 km od mesta Rhodos a 5 km od letište. Je velmi blízko k údolí motýlu.

Summer Dream

Summer Dream od 12590,-

Hotel Summer Dream leží cca 500 m od písčito-oblázkové pláže.

Asterias

Asterias

Přijemný hotel Asterias je situovaný 150 metrů od pláže, 20 km od hlavního města Rhodos, 15 minut od letiště.

Happy Days

Happy Days od 10690,-

Hotel Happy Days se nachází nedaleko písčito-oblázkové pláže v letovisku Theologos, 1,5 km od jeho centra s obchody a restauracemi, 4 km od letiště a 19 km od hlavního města Rhodos.

Meliton

Meliton od 11890,-

Malý rodinný hotel Meliton se nachází v klidném letovisku Theologos, asi 1,7 km od centra se spoustou barů, restaurací a obchodů, cca 6 km od letiště v Rhodosu a 17 km od centra města Rhodos. Od hotelu není daleko k Údolí motýlů nebo do starověkého města Kameiros. Od hotelu Meliton jezdí v určené hodiny mini bus na pláž. Cca 500 m od hotelu je autobusová zastávka.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy