Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Theologos

 

Stručný popis střediska Theologos

Středisko Theologos, které vzniklo z původní vesničky, leží na západním pobřeží ostrova Rhodos, cca 5 km od mezinárodního letiště ostrova. Cca 3km od střediska Theologos je naftová elektrárna Soroni. V městečku najdete taverny, obchůdky se základním sortimentem, středisko Theologos lze doporučit pro ty, kteří na dovolené hledají klidný odpočinek s dobrou dostupností – u střediska je silnice spojující jih a sever ostrova a dostanete se po ní kamkoliv na Rhodu velmi rychle. Nutností je ovšem auto, ale to si můžete nechat přivézt třeba od půjčovny aut AutoTour Rhodos. Bez auta je to ve středisku o ničem. Okolí je nic moc. Osobně bych Theologos doporučil jako výchozí bod pro cestování po Rhodu, ale pokud chcete ve středisku trávit více času, zkuste se podívat na střediska jiná, třeba na Stegnu, Faliraki či Kolymbia.

Pláž u Theologos

Pláže v okolí Theologos jsou široké, pokryté pískem a oblázky, na moři jsou často větší vlny, podobně jako na celém západním pobřeží, pro zájemce o tento sport jistě přijde vhod informace, že je zde surfařská škola.

Theologos - tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování)

Summer Dream

Summer Dream od 12990,-

Hotel Summer Dream leží cca 500 m od písčito-oblázkové pláže.

Sabina

Sabina od 9990,-

Klidný atraktivní hotel Sabina se nachází na západním pobreží ostrova Rhodos, pouze 100 m od pláže, 1 km od vesnice Theologos, 20 km od mesta Rhodos a 5 km od letište. Je velmi blízko k údolí motýlu.

Asterias

Asterias od 9890,-

Přijemný hotel Asterias je situovaný 150 metrů od pláže, 20 km od hlavního města Rhodos, 15 minut od letiště.

Georgia

Georgia

Hotel Georgia se studii v zahradách se nachází v kopci v letovisku Tholos, 600 m od nejbližších barů, restaurací a supermarketu a asi 7 km od letiště v Rhodu. Hotel Georgia kvůli jeho poloze v příkrém kopci nedoporučujeme osobám s problémy pohybového aparátu. Upozorňujeme, že zde můžete občas slyšet hluk z letadel, vzhledem k poloze hotelu blízko u letiště.

Sentido Nautica Blue

Sentido Nautica Blue od 13990,-

Přímo na 400 m dlouhé oblázkovo - kamenité pláži. Oblázkovo - písečná pláž je vzdálená cca 200 m. Doporučujeme boty do vody. Místo je ideální pro windsurfing a také pro všechny, kteří hledají klid a relaxaci. Podél hlavní ulice naleznete obchody, kavárny a bary. Centrum města cca 1 km.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy