Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Koskinou

 

Stručný popis střediska Koskinou

Malé klidné středisko Koskinou leží na jižní straně ostrova Rhodos, cca 40 km od hlavního město, jen cca 600 m od střediska Kalithea, kam se lze dostat příjemnou procházkou, navštívit známé lázně Thermai Kalitheiai.

Koskinou pláž

Pláž u Koskinou je písečná, při vstupu do vody s malými oblázky.

Co v Koskinou?

Tipem na výlet může být návštěva původní vesničky Koskinú, která je zasazená v okolním kopci na terénní vyvýšenině, je malebná svými pestrobarevnými domky, jejichž nátěry se pravidelně obnovují před velikonocemi nebo před vánoci.  Přímo ve středisku Koskinou je autobusová zastávka, takže pokud si nepůjčíte automobil, lze krásy ostrova Rhodos pohodlně poznávat také autobusovou dopravou. Pokud si auto půjčíte, viz třeba stránky AutoTour Rhodos, tak na stránce O středisku Koskinou najdete popis okolí a nejrůznější tipy na výlety.

 

Koskinou - tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování)

Virginia Family Suites

Virginia Family Suites

Nově postavená část 4* hotelu VIRGINIA Virginia Familly Suites odráží to nejlepší z rodinné tradice původního oblíbeného 3* hotelu, ovšem ve zcela novém a noblesním hávu. Velkoryse pojatý bazén dominuje zahradě, moderní budovy skrývají moderní pokoje i restauraci. Hosté mohou samozřejmě využívat všech služeb společného areálu. Tento náš tip se nachází v letovisku Reni Koskinou, odkud je kousek jak do nádherného hlavního města, tak i do živého Faliraki. od písčito-oblázkové pláž je hotel vzdálený jen 150 m mírně z kopce. Jako jeden z mála hotelů nabízí ubytování i pro 5 dospělých osob, což ocení především větší rodiny. Kvalitní hotel a služby za výhodnou cenu, vhodný i pro středně náročné klienty a pro rodiny s dětmi.

Virginia

Virginia od 14790,-

rozsáhlý hotelový areál Virginia situovaný v klidném prostředí hotelových zahrad, vhodný pro rodiny s dětmi, se nachází v oblasti Reni Koskinou, cca 550m od nákupního centra známého letoviska Kallithea. Písčitá organizovaná pláž je ve vzdálenosti cca 180m, je k dosažení přes silnici. Autobusová zastávka je cca 100m od hotelu (jízdné do hlavního města Rhodos vyjde na cca 2€), stanoviště taxi je cca 500m (jízdné vychází na cca 7€).


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy