Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Psarou

 

Stručný popis střediska Psarou

Malé turistické středisko Psarou se nachází cca 5 km od hlavního města ostrova Mykonos. V letovisku Psarou je dostatek ubytovacích zařízení, řada taveren a restaurací, barů a klubů, které navštěvují i slavné celebrity, které si zejména toto letovisko na Mykonosu velmi oblíbily.

Letovisko Psarou a pláž

Pláž v Psarou je úzká, ale dlouhá, s jemným pískem, v letní sezóně hojně navštěvovaná. Na příjemné pláži Psarou můžete polehávat pod slunečníky, nebo aktivněji využít nabídky zdejších vodních sportů, v blízkosti pobřeží jsou potopené vraky, které se zkušení milovníci potápění mohou prohlédnout, tak jako podmořské jeskyně.

Středisko Psarou - co tam?

Krajina a okolí letoviska Psarou je vhodné k pěším procházkám, můžete také vyrazit do blízkého hlavního města Chory, nebo se vypůjčeným autem vydat na poznávání dalších krás ostrova Mykonos.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Psarou

Psarou Beach

Psarou Beach

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova Mykonos, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce. Hotel Psarou Beach je velmi útulný a majitelé velmi vstřícní. Od pláže Platys Gialos s nabídkou vodních sportů je vzdálen cca 500 metrů, ale i ostatní pláže Ornos, Paradise a Super Paradise nejsou od tohoto ubytování tak vzdálené.

Grecotel Mykonos Blu

Grecotel Mykonos Blu

Nádherný hotel řetězce Grecotel je vystavený terasovitě v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zejména kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s pěknou zahradou jedinečnou atmosféru. Grecotel Mykonos Blu se nachází přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem. Do centra letoviska Platis Yialos lze dojít za 10 minut. Pro spojení s hlavním městem, vzdáleným jen 3,5 kilometru, lze využít pravidelnou autobusovou dopravu.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy