Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Psarou

 

Stručný popis střediska Psarou

Malé turistické středisko Psarou se nachází cca 5 km od hlavního města ostrova Mykonos. V letovisku Psarou je dostatek ubytovacích zařízení, řada taveren a restaurací, barů a klubů, které navštěvují i slavné celebrity, které si zejména toto letovisko na Mykonosu velmi oblíbily.

Letovisko Psarou a pláž

Pláž v Psarou je úzká, ale dlouhá, s jemným pískem, v letní sezóně hojně navštěvovaná. Na příjemné pláži Psarou můžete polehávat pod slunečníky, nebo aktivněji využít nabídky zdejších vodních sportů, v blízkosti pobřeží jsou potopené vraky, které se zkušení milovníci potápění mohou prohlédnout, tak jako podmořské jeskyně.

Středisko Psarou - co tam?

Krajina a okolí letoviska Psarou je vhodné k pěším procházkám, můžete také vyrazit do blízkého hlavního města Chory, nebo se vypůjčeným autem vydat na poznávání dalších krás ostrova Mykonos.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Psarou

Grecotel Mykonos Blu

Grecotel Mykonos Blu

Doslova perlu mezi zdejšími hotely objevíte necelé 4 km od hlavního města Mykonos. Je situovaný přímo u písčité pláže Psarou a asi 10 minut  pěšky od další pláže Platis Gialos. V blízkém okolí se nabízí celá řada  zajímavých míst. Doporučujeme navštívit větrné mlýny (3.5 km), Malé  Benátky (3.6 km), Archeologické muzeum Mykonos (4 km), starý přístav (4  km), nový přístav (5.7 km) nebo lodí ostrůvek Delos (6.5 km). Zastávka  místní dopravy leží cca 200m od hotelu. Letiště je vzdálené necelých 15  minut jízdy.

Psarou Beach

Psarou Beach

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova Mykonos, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce. Hotel Psarou Beach je velmi útulný a majitelé velmi vstřícní. Od pláže Platys Gialos s nabídkou vodních sportů je vzdálen cca 500 metrů, ale i ostatní pláže Ornos, Paradise a Super Paradise nejsou od tohoto ubytování tak vzdálené.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy