Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Platis Gialos

 

Stručný popis střediska Platis Gialos

Prázdninové letovisko Platis Gialos leží na jižním pobřeží ostrova Mykonos, jen pár km od hlavního města a jde o jedno z prvních letovisek na ostrově. Vhodným cílem výletů může být poznávání blízkého hlavního města Mykonos, nebo nedaleká pláž Platis Gialos s blízkým aquaparkem.

Letovisko Platis Gialos a pláž

Pláž je pokryta pískem, který tvoří dlouhé pobřeží, vstup do moře je velmi pozvolný, při břehu se tvoří mělčiny, které s nadšením přijímají děti i jejich rodiče. Na pláži v Platis Gialos je samozřejmostí plážový servis, výběr vodních sportů.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Platis Gialos

Nissaki Boutique Hotel

Nissaki Boutique Hotel

Luxusní Nissaki Boutique Hotel se nachází na nádherném místě s výhledem na Psarou beach a současně nedaleko pláže Platis Gialos. Jeho poloha zajišťuje výhled na moře téměř ze všech pokojů. Hotel Nissaki Boutique Hotel je zařízený v ostrovním stylu s využitím přírodních materiálů v moderním designu, který doplňují umělecká díla.

Palladium

Palladium

Tento komfortní hotel s výbornými službami se nachází ve středisku Platis Gialos, 4 km od hlavního města Mykonosu, 250 m od písečné pláže a 20 m od zastávky linkového autobusu a supermarketu.

Petasos Beach

Petasos Beach

Komplex Petasos Beach, postavený ve stylu kykladské architektury jako ostrovní vesnička, se nachází na ostrově Mykonos na přírodním výběžku, jen 50 metrů od jedné z nejznámějších pláží ostrova Platis Gialos a pár kroků od pláže Psarou. Do 3,5 kilometru vzdáleného města Mykonos je zajištěno autobusové spojení pravidelnou linkou.

Petinos Beach

Petinos Beach

Hotel Petinos Beach leží u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Mykonos, Plati Gialos, pouhé 3 km od hlavního města a 4 km od letiště. Autobusová zastávka, odkud vyjíždí autobus do hlavního města Mykonos, je vzdálena asi 50 m. V okolí je řada taveren a obchodů.

Kosmoplaz - hotel

Kosmoplaz - hotel

Hotel Kosmoplaz leží na jedné z nejkrásnějších pláží Mykonosu asi 150 m od autobusové zastávky, odkud jezdí od 8 hodin ráno dlouho do noci autobus do hlavního města.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy