Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Platis Gialos

 

Stručný popis střediska Platis Gialos

Prázdninové letovisko Platis Gialos leží na jižním pobřeží ostrova Mykonos, jen pár km od hlavního města a jde o jedno z prvních letovisek na ostrově. Vhodným cílem výletů může být poznávání blízkého hlavního města Mykonos, nebo nedaleká pláž Platis Gialos s blízkým aquaparkem.

Letovisko Platis Gialos a pláž

Pláž je pokryta pískem, který tvoří dlouhé pobřeží, vstup do moře je velmi pozvolný, při břehu se tvoří mělčiny, které s nadšením přijímají děti i jejich rodiče. Na pláži v Platis Gialos je samozřejmostí plážový servis, výběr vodních sportů.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Platis Gialos

Nissaki Boutique Hotel

Nissaki Boutique Hotel

Luxusní Nissaki Boutique Hotel se nachází na nádherném místě s výhledem na Psarou beach a současně nedaleko pláže Platis Gialos. Jeho poloha zajišťuje výhled na moře téměř ze všech pokojů. Hotel Nissaki Boutique Hotel je zařízený v ostrovním stylu s využitím přírodních materiálů v moderním designu, který doplňují umělecká díla.

Palladium

Palladium

Tento komfortní hotel s výbornými službami se nachází ve středisku Platis Gialos, 4 km od hlavního města Mykonosu, 250 m od písečné pláže a 20 m od zastávky linkového autobusu a supermarketu.

Petinos Beach

Petinos Beach od 29790,-

Hotel Petinos Beach leží u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Mykonos, Plati Gialos, pouhé 3 km od hlavního města a 4 km od letiště. Autobusová zastávka, odkud vyjíždí autobus do hlavního města Mykonos, je vzdálena asi 50 m. V okolí je řada taveren a obchodů.

Mykonos Palace

Mykonos Palace

Typický ostrovní hotel se nachází přímo u písečné pláže Platis Yalos s tavernami a plážovými bary. Odplouvají odtud lodě i na okolní pláže Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise. S městem Mykonos, vzdáleným asi 4 kilometry, je pravidelné autobusové spojení.

Petasos Beach

Petasos Beach

Komplex Petasos Beach, postavený ve stylu kykladské architektury jako ostrovní vesnička, se nachází na ostrově Mykonos na přírodním výběžku, jen 50 metrů od jedné z nejznámějších pláží ostrova Platis Gialos a pár kroků od pláže Psarou. Do 3,5 kilometru vzdáleného města Mykonos je zajištěno autobusové spojení pravidelnou linkou.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy