Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Mikros Gialos

 

Stručný popis střediska Mikros Gialos

Turistické středisko Mikros Gialos se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Lefkada, jen pár km od  vesnice Poros. Mikros Gialos leží v zálivu Rouda, má krásnou dlouhou pláž, která je pokryta směsí písku a oblázků, je ideální ke koupání, nabízí se plážový servis a vodní sporty. Když si pronajmete šlapadlo nebo loďku, můžete vyrazit kolem pobřeží a objevovat krásy zálivu z moře.

Co v Mikros Gialos

Kolem pláže v Mikros Gialos je několik taveren a barů, nabízející občerstvení. Je třeba upozornit, že zdejší nákupní možnosti jsou malé, větší nákupy a kulturní či noční zábavu najdete v rušnějších okolních střediscích. Lefkáda je krásný ostrov s mnoha plážemi, na které se můžete dostat pronajmutou motorkou nebo autem.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Mikros Gialos

Olive Tree

Olive Tree

Ubytování Olive Tree je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Captain Nick - studia

Captain Nick - studia

Pěkná vilka Captain Nick se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

Mikros Gialos - st/aptms

Mikros Gialos - st/aptms

Ubytování Mikros Gialos je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Rouda Village - st/apts

Rouda Village - st/apts

3 nové vilky Rouda Village jsou postaveny v klidném prostředí na východním pobřeží ostrova Lefkada, pouhých pár minut od malé vesničky Rouda Bay a velmi blízko nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí v prostorné zahradě s olivovníky, je zde místo na grilování i na provozování různých sportů.

Panorama apartmány

Panorama apartmány

Vilka Panorama je postavena bezprostředně nad jednou z malých oblázkových pláží ostrova Lefkada, na kterou se dostanete po schodech. Dále máte možnost využívat bazén hotelu Efta Nisia, který je od vilky oddělen místní komunikací. K dispozici jsou lehátka a slunečníky. Možnost obsazení je 5-6 lůžek.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy