Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Rapaniana

 

Stručný popis střediska Rapaniana

Středisko Rapaniana najdete na severním pobřeží ostrova Kréta, na silnici mezi městy Chania a Kissamos/Kasteli, do starobylé Chanie je to cca 20 km východním směrem. Rapaniana je velmi klidné malé letovisko, vhodné pro milovníky klidu a relaxu, svou velikostí patří k nejmenším na celém ostrově Kréta, je zde pár menších hotelů, penzion, několik taveren a barů.

Letovisko Rapaniana je umístěno v zeleni podél široké ad dlouhé oblázkovopísečné pláže s plným plážovým vybavením, vhodné pro rodiny s dětmi i osoby s pohybovými problémy díky velmi pozvolnému vstupu do moře. Ze střediska Rapaniana se parádně dostanete k poznáváním krás západní Kréty, navštivte město Chania, krásné písečné pláže Falassarna, Balos , nebo jihozápadní pobřeží s pláží Elafonissi, které se říká krétský Karibik. Pro milovníky pěších tůr se nabízí průchod soutěskou Samaria, která leží v národním parku v pohoří Lefka Ori.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Rapaniana

Chrispy World

Chrispy World

Příjemný hotelový areál Chrispy World tvoří hlavní budova a 5 bloků. Celý komplex navozující atmosféru krétské vesničky se nachází ve velmi klidném přírodním prostředí oblasti Rapaniana/Kolymbari, obklopen je bujnou vegetací, květinami, stromy, keři, bambusovníky, ze vzdálenějšího okolí jsou slyšet ovečky na pastvě nebo kohouti. V docházkové vzdálenosti je jen pár menších taveren a minimarket. Doporučujeme pronajmout si během pobytu auto (např. AutoWay Kréta)a podnikat zajímavé výlety po ostrově. Do letoviska Kolymbari, Plataniasu nebo Chanie je možné cestovat pravidelnou linkou, zastávka v docházkové vzdálenosti od hotelu. Ubytování pro naše hosty je zajištěno v zadním traktu, kterým se prochází do přední části objektu, kde je hlavní bazén, restaurace a další služby.

Cavo Spada

Cavo Spada

Cavo Spada je nový, v současné době nejmodernější luxusní resort na Krétě, ležící cca 18 km západně od Chanie. Je umístěný na jedinečném místě, přímo na dlouhé pláží nabízející velkolepý výhled na záliv u Chanie. Jedná se o velmi prostorný hotelový komplex, poskytující svým klientům veškerý komfort a pohodlí v moderně a luxusně zařízených pokojích, s profesionálním servisem veškerého personálu. Hotel Cavo Spada doporučejeme pro všechny klienty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy