Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Kato Daratso

 

Stručný popis střediska Kato Daratso

Středisko Kato Daratso leží na severním pobřeží ostrova Kréta, svou polohou  a minimální vzdáleností  cca 2 km západně tvoří předměstí krásného města Chania. V okolí Daratso je několik menších zátok, které nabízí písečné pláže a dostatek zeleně, která obklopuje zdejší menší hotelové komplexy, penziony, priváty a bungalovy.

Co ve středisku Kato Daratso?

Letovisko Daratso, stejně jako další turistická střediska této oblasti, poskytuje návštěvníkům široké služby a komfort – malé obchůdky, taverny, bary, na pláži je možné si užívat klidu, i využívat nabídky vodních sportů, či hrát různé plážové hry. Díky místní autobusové dopravě lze z Daratso podnikat různé výlety do okolních vesniček, nebo navštívit blízké památky a přírodní zajímavosti, to umožňují také skútry a auta z půjčoven. Noční život v Daratso není velký, ale v blízké Chanii najdete široké možnosti zábavy i nákupů.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Kato Daratso

Sirios Village

Sirios Village

Tento hotelový areál leží v oblasti Kato Daratso, která je cca 4km západně od města Chanie. Hlavní budova a komplex nízkých bílých domečků je zasazen do klidného místa rozsáhlé zahrady s palmami, keři a květinami. Název hotelu SIRIOS je odvozen od nejjasnější hvězdy na obloze. V okolí hotelu najdete dostatek obchodů, restaurací a taveren..

Ilias studia a apartmány

Ilias studia a apartmány

Rodinný apartmánový dům Ilias se nachází přímo u parku, nedaleko tří poloostrovů, které tvoří čtyři zátoky s písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Východní pláž Gold Coast nabízí výhled na malebné město Chania s benátským přístavem vzdálené cca 3 km. Nejbližší obchůdky, taverny a bary jsou vzdálené 2 minuty chůze. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy