Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Adelianos Kambos

 

Stručný popis střediska Adelianos Kambos

Turistické středisko Adelianos Kambos leží na severním pobřeží ostrova Kréta, cca 5 km východně od krásného historického města Rethymnon. Adelianos Kambos patří k řetězci turistických středisek, které leží podél 12 km písečné pláži a tvoří téměř jednotný turistický komplex, popis Adelianos Kambos je totožné s popisem sousedících středisek – na východ Pigianos Kambos, Sfakaki, Stavromenos, Skaleta, na západ pak Platanias a Perivolia, která je nejblíže historickému městu Rethymnon.

Pláž poskytuje možnost příjemných procházek podél moře, které lemuje řada plážových taveren a barů, rodiče malých dětí i neplavci pak jistě uvítají pozvolný vstup do moře.

Adelianos Kambos je dobrým výchozím bodem pro poznávání střední části Kréty až po jižní pobřeží, kde najdete příjemná městečka Chora Sfakion, Plakias nebo pláže Komos či Matala. Po hlavní silnici je rychlá doprava do měst Chania na západ i do hlavního města Heraklion na východ od Adelianos Kambos.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Adelianos Kambos

Edem Beach

Edem Beach

Oblíbený hotel Edem Beach leží na ostrově Kréta u krásné, 12 km dlouhé, písčité pláže v okrajové klidné části letoviska Adelianos Kampos cca 6 km od Rethymna. Vstup do moře je místy přes útesy a jsou zde vhodné boty do vody. V dosahu na hlavní třídě, promenádě, která vede střediskem, jsou obchody, restaurace, taverny, kavárny a zastávka autobusu.

Jo-An Beach

Jo-An Beach od 14570,-

Příjemný hotel Jo-An Beach se nachází na ostrově Kréta pouhých 7 km od města Rethymno a 400 m od centra Adelianos Kampos. Autobusová zastávka 50 m. Vzdálenost od Heraklionu cca 70 km. V okolí hotelu jsou obchody, taverny, bary, restaurace, minimarkety, půjčovny motorek, aut i kol.

Adele Beach

Adele Beach od 12390,-

Hotelový komplex Adele Beach, skládající se z hlavní budovy a 7 přilehlých budov s bungalovy obklopený krásnými zahradami, se nachází přímo u dlouhé pláže v oblasti Adelianos Kampos, cca 1 km od městečka Platanes, 2 km od městečka Adele, 6 km od města Rethymnon a 70 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu se nachází spousta obchůdků, barů, taveren, kaváren a klubů. Cca 80 m od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením do Rethymna.

Aquila Rithymna Beach

Aquila Rithymna Beach

Luxusní hotel Aquila Rithymna Beach, několikrát oceněný mezinárodními organizacemi, nabízí velmi kvalitní služby, komfortní ubytování a skvělou polohu přímo u dlouhé písčité pláže. Hotel Aquila Rithymna Beach je také vyhlášený pro svůj bohatý program a péči o děti všech věkových kategorií.

Maravel Land Beach

Maravel Land Beach od 12090,-

Hotel Maravel Land Beach skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých 4 patrových budov uprostřed zahrad se nachází na ostrově Kréta přímo u pláže v letovisku Adelianos Kampos, asi 6 km od města Rethymno a asi 80 km od letiště v Heraklionu. 30 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do Rethymna. Pro vstup do vody je kvůli kamenným plátům doporučena obuv.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy