Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Adelianos Kambos

 

Stručný popis střediska Adelianos Kambos

Turistické středisko Adelianos Kambos leží na severním pobřeží ostrova Kréta, cca 5 km východně od krásného historického města Rethymnon. Adelianos Kambos patří k řetězci turistických středisek, které leží podél 12 km písečné pláži a tvoří téměř jednotný turistický komplex, popis Adelianos Kambos je totožné s popisem sousedících středisek – na východ Pigianos Kambos, Sfakaki, Stavromenos, Skaleta, na západ pak Platanias a Perivolia, která je nejblíže historickému městu Rethymnon.

Pláž poskytuje možnost příjemných procházek podél moře, které lemuje řada plážových taveren a barů, rodiče malých dětí i neplavci pak jistě uvítají pozvolný vstup do moře.

Adelianos Kambos je dobrým výchozím bodem pro poznávání střední části Kréty až po jižní pobřeží, kde najdete příjemná městečka Chora Sfakion, Plakias nebo pláže Komos či Matala. Po hlavní silnici je rychlá doprava do měst Chania na západ i do hlavního města Heraklion na východ od Adelianos Kambos.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Adelianos Kambos

Maravel Land Beach

Maravel Land Beach od 15690,-

Hotel Maravel Land Beach skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých 4 patrových budov uprostřed zahrad se nachází na ostrově Kréta přímo u pláže v letovisku Adelianos Kampos, asi 6 km od města Rethymno a asi 80 km od letiště v Heraklionu. 30 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do Rethymna. Pro vstup do vody je kvůli kamenným plátům doporučena obuv.

Sea Front

Sea Front od 18450,-

příjemný komplex hotelových studií a apartmánů Sea Front se nachází hned u moře a pěkné písčito – oblázkové pláže (vstup do moře je kamenitý, doporučujeme proto boty do vody). Hotel leží v klidném prostředí letoviska Adelianos Kampos a nedaleko je třída s obchody, restauracemi, tavernami a kavárnami. Zastávka autobusu městské linky do Rethymna leží cca 150m od hotelu.

Aquila Rithymna Beach

Aquila Rithymna Beach od 28656,-

Luxusní hotel Aquila Rithymna Beach, několikrát oceněný mezinárodními organizacemi, nabízí velmi kvalitní služby, komfortní ubytování a skvělou polohu přímo u dlouhé písčité pláže. Hotel Aquila Rithymna Beach je také vyhlášený pro svůj bohatý program a péči o děti všech věkových kategorií.

Edem Beach

Edem Beach od 12990,-

Oblíbený hotel Edem Beach leží na ostrově Kréta u krásné, 12 km dlouhé, písčité pláže v okrajové klidné části letoviska Adelianos Kampos cca 6 km od Rethymna. Vstup do moře je místy přes útesy a jsou zde vhodné boty do vody. V dosahu na hlavní třídě, promenádě, která vede střediskem, jsou obchody, restaurace, taverny, kavárny a zastávka autobusu.

Maravel Art Star od 20921,-

Tento v roce 2016 nově postavený hotel Maravel Art Star propojuje tradiční krétský styl s moderním designem a klade velký důraz na soukromí svých hostů. Poklidná atmosféra menšího hotelu Maravel Art Star ležícího přímo u písčité pláže potěší milovníky dovolené plné odpočinku a relaxace. V hotelu Maravel Art Star si vychutnáte tradiční krétskou kuchyni a díky nádhernému výhledu na moře nebo zvlněnou krajinu krétského vnitrozemí zde prožijete nezapomenutelnou dovolenou. Hotel Maravel Art Star je vhodný především pro páry a vyznavače klidnější dovolené. Oblast - Adelianos Kampos, Kréta


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy