Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Arillas

 

Stručný popis letoviska Arillas

Známé turistické letovisko Arillas leží kolem pláže Arillas na severozápadním pobřeží Korfu. Z  jedné strany je letovisko ohraničené poloostrovem Afionas, spolu s návštěvou vesničky Afionas jde o krásnou procházku až k mysu  Arillas, odkud je nádherný výhled na nedaleké ostrovy Kravia, Sikia a Gineka, na druhou stranu se pak nabízí pohled na pláž Agios Georgios – severozápad. Na druhé straně pláže Arillas se ve výšce nachází kaplička s majákem na mysu Ag. Stefanou, odkud je zase krásný výhled na severnější pláž Agia Pelagia. Okolí prostě zcela vybízí k pěším procházkám, lze si však také zapůjčit vozidlo a poznávat vzdálenější místa na ostrově Korfu. 

Pláž u střediska Arillas

Pláž Arillas je připravena na nápor turistů – markety, taverny, restaurace, samozřejmostí jsou slunečníky s lehátky, pozvolný vstup do moře jistě uvítají rodiny s dětmi.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Thetis - aparthotel

Thetis - aparthotel

Komplex moderních studií se nachází 5 min. chůze od pláže i centra letoviska. Aparthotel Thetis je umístěn v rozkvetlé zahradě s bazénem ve tvaru ostrova Korfu.

Sea View

Sea View

Penzion  SEA VIEW s bazénem (včetně dětského bazénku) leží v zahradě,  30 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným pro rodiny s dětmi.

Bardis

Bardis od 12990,-

Bardis je stylový hotel s rodinnou atmosférou a nachází se pouhých 120 mod pláže v klidné části letoviska Arillas na Korfu. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou. Centrum je vzdáleno cca 250 m.

Feakes apartmány

Feakes apartmány

Příjemná vilka Feakes leží v upravené zahradě naokraji letoviska. Na písčitou pláž a do centra dojdete za cca 5 minut.

Kapitan

Kapitan od 12590,-

-  pouze 50 m od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře
- centrum letoviska Arillas je od Kapitan Studia pouze 100 metrů
- nákupní možnosti v těsné blízkosti, pouze 80 m
- restaurace 50 m
- bazén 250 m
- 40 km od centra hlavního města Kerkyry
- letiště je vzdálené 42 km.

 


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy