Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Agios Ioannis Peristeron

 

Stručný popis střediska Agios Ioannis Peristeron

Středisko Agios Ioannis Peristeron leží (spoluu se sousedícím Agios Ioannis Melitieon), mezi známými a živými letovisky Moraitika a Benitses na východním pobřeží ostrova Korfu. Agios Ioannis Peristeron patří ke klidnějším letoviskům, lze si zde užít relax a odpočinek,  pokud zde budete ubytovaní v některém ze zdejších ubytovacích zařízení, jistě si nenechejte ujít zdejší známý, úžasný východ slunce . 

Pláž u Agios Ioannis Peristeron

Místní pláž je písečnooblázková, může se pochlubit oceněním EU – Modrou vlajkou , jako ve většině středisek na východním pobřeží Korfu jsou zde k dispozici lehátka a slunečníky a nabídka vodních sportů.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Marbella Beach

Marbella Beach

Hotel Marbella Beach ležív krásné zahradě u písčito-oblázkové pláže (přes pobřežní komunikaci, přístup z hotelu na pláž přes most nad silnicí). Hotel byl nedávno zrekonstruován a slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou zdarma (alespoň podle údajů CK pro sezonu 2012)

Mare Monte

Mare Monte

Příjemný hotel Mare Monte se nachází přímo u písečné pláže mezi známými letovisky Moraitika a Benitses. Hotel je umístěn uprostřed udržované zahrady, 1 km od živého centra, které nabízí širokou škálu denní i noční zábavy. Hotel Mare Monte je zárukou pohodové dovolené s kvalitními službami;přímo u pláže

Corfu Senses Resort

Corfu Senses Resort

Tento hotel leží v klidném prostředí Agios Ioannis Peristeron, což je letovisko, které se rozprostírá mezi klidnou rybářskou vesničkou Benitses a rušným letoviskem Moraitika. Přímo před hotelem u hlavní silnice je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do hlavního města nebo směrem na Kavos a Lefkimi.

Marbella

Marbella od 22890,-

Tento rozsáhlý hotelový komplex Marbella, postavený ve stylu moderní ostrovní architektury, leží v nádherné zahradě lemované olivovými háji, ve svahu nad mořem u letoviska Agios Ioannis Peristeron. Krásná dlouhá pláž, která je zde písčitá i oblázková a byla oceněna modrou vlajkou EU pro svou čistotu, je ve vzdálenosti cca 5 minut chůze a je snadno přístupná od areálu po několika schodech. Poblíž pláže je též malý přístav. K návštěvě Kerkyry je možné využít linku městské dopravy nebo taxi. V hlavním městě Korfu najdete nespočet možností denní i noční zábavy, jsou zde restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, útulné taverny, snackbary, cukrárny, kavárny, kluby, diskotéky, zábavní podniky, velice populární je také tržiště a neodmyslitelnou součástí města jsou historické památky a muzea. V areálu hotelu je též kaple Sv. Kateřiny, kde je možné předem objednat svatební obřad.

 Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy