Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Agios Ioannis Melitieon

 

Stručný střediska Agios Ioannis Melitieon

Středisko Agios Ioannis Melitieon leží na východním pobřeží ostrova Korfu, asi 16 km od hlavního města Kerkyry, mezi známými letovisky Benitses a Moraitika. Zelené kopce, tak typické pro smaragdový ostrov Korfu, najdete i zde - vytváří krásnou kulisu k modré pláži, která je sice menší, ovšem poskytne vše potřebné svým návštěvníkům – taverny, bary s občerstvením i obchůdky se suvenýry. Obchod se základními potravinami zde také nechybí.

Co v Agios Ioannis Melitieon

Přímo v letovisku si lze vypůjčit kolo a vydat se poznávat nejbližší okolí střediska Agios Ioannis Melitieon, do vzdálenějších míst ostrova Korfu doporučíme zapůjčení motorky nebo auta.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Louis Regency Beach

Louis Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Louis Regency Beach s příjemnou atmosférou, který spadá nyní do hotelového řetězce společnosti LOUIS, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části Korfu zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží. Před hotelem je zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova. Hlavní budova hotelu Louis Regency Beach se nachází u frekventované cesty, přímořské silnice, která propojuje hlavní město s jižní částí ostrova.

Iberostar Regency Beach

Iberostar Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Iberostar Regency Beach s příjemnou atmosférou se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5km) a Moraitika (cca 4km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží.Před hotelem je zastávka městského autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova.

 


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy