Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Agios Gordis

 

Stručný popis střediska Agios Gordis

Menší letovisko Agios Gordis leží na západním pobřeží ostrova Korfu, pláž je lemována řadou taveren s nabídkou typických řeckých jídel. Jde o klidné středisko, za většími možnostmi zábavy či rušnějším nočním životem je třeba vyrazit do větších letovisek. Díky své poloze a krásné okolní přírodě je Agios Gordis vhodné pro pěší procházky, jsou možné i výlety do vzdálenějších míst ostrova Korfu, např. vypůjčeným automobilem nebo motocyklem .

Pláž u Agios Gordis

Pláž v Agios Gordis je písečná, v určitých místech ze dna vystupují větší kameny. Pláž nabízí možnost pronájmu lehátek se slunečníky, jsou zde sprchy, což nepatří na řeckých plážích k pravidlům. Typickým poznávacím znakem pláže v Agios Gordis je „Dračí zub“ – vysoké skalisko, které trčí  z moře poblíž jižního konce pláže.

Tipy na hotely, studia a apartmány

La Grotta Verde

La Grotta Verde od 23390,-

Na západní straně ostrova Korfu, s výhledem na sousední písečnou pláž • cca 19 km od letiště a hlavního města Kerkyra • přibližně 600 m od vesničky Agios Gordios

Alonakia

Alonakia

Alonakia je hotel s nádherným výhledem na moře v zálivu poblíž oblíbeného letoviska Agios Gordios. Nevelký hotel má rodinnou atmosféru a své služby nabízí se zaměřením na lidské vztahy a tradiční pohostinnost. Od zlaté písečné pláže Agios Gordios je vzdálen pouhých 350 m. Zelené pahorky lemují pobřeží této velmi hezké oblasti ostrova. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, na své si přijdou i milovníci aquaparků, jeden z největších na Korfu je vzdálen pouhých 7 km od hotelu Alonakia. Pláže jsou s velmi jemným pískem, malé restaurace a bary jsou jen krůček od pláže.

Aquis Agios Gordis Beach

Aquis Agios Gordis Beach

Zrekonstruovaný hotelový komplex Aquis Agios Gordis Beach leží přímo na písečné pláži ve vyhlašeném letovisku Agios Gordis, které je známé pro svou nádhernou přírodu a dlouhou písečnou pláž. Hotel Aquis Agios Gordis Beach má perfekní služby s velice kvalitním all inclusive. Z hotelu je nádherný pohled na moře. Doporučujeme náročnějším klientům. Hotel není určen pro děti do 18 let.

 


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy