Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Massouri

 

Stručný popis letoviska Massouri

Na západě ostrova Kalymnos leží turisticky velmi rozvinutá oblast Massouri, která je, společně s městečkem Myrties, nejznámějším místem pro návštěvníky ostrova. Z Massouri je překrásný pohled na modré moře a bílé domky s pozadím piniových strání. Ovšem co je v Massouri přímo nezapomenutelné, je západ slunce, který je zde velmi romantický.

Tipy na hotely, apartmány a studia

Rita

Rita od 10786,-

8 studií

Continental

Continental od 11242,-

Hotel Continental menší hotelový komplex vybudovaný v tradičním stylu, umístěný na ostrově Kalymnos nad pláží v letovisku Massouri s panoramatickým výhledem na ostro­v Telendos a nádherné západy slunce. Nabídka restaurací, taveren a barů v letovisku.

Oasis

Oasis od 14951,-

V centru oblíbeného letoviska Massuri, byl postaven rodinný hotýlek Oasis. Vyhledávaná písečná pláž je vzdálená 50 m. V okolí hotelu Oasis se nachází dostatek obchůdků, barů, kaváren či taveren a krátkou procházkou se dostanete k přístavu, odkud si můžete udělat výlet na protilehlý ostrůvek Telendos. Přímo před hotelem se také nachází autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy do hlavního města Pothia, které je vzdáleno 8 km.

Tina studia

Tina studia od 11721,-


Díky mimořádné oblibě studií Rita, která jsou tak žádaná, že jsme vloni často nedokázali pokrýt poptávky našich klientů po ubytování v Massuri, přibrali jsme do naší nabídky neméně dobře situovaný dům Tina, který stojí hned za oblíbenou Ritou. Studia prošla drobnými úpravami a mají stejná pozitiva, tedy polohu k centru a krásný výhled na ostrov Telendos. Od hezké písečné pláže dům dělí schody a vzdálenost jen cca 160 m, centrum Massouri začíná přímo pod domy. Doporučujeme především pro páry, díky poloze v sousedství Rity je možné ubytovat i skupinky přátel a především lezců, kteří oceni blízkou dostupnost lezeckých tras.

Elena Village

Elena Village od 20391,-

Hotel Village Elena se nachází v příjemném letovisku Massouri.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy