Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Mylopotas

 

Stručný popis letoviska Mylopotas

Středisko Mylopotas je nejpopulárnější na ostrově Ios – je centrem zábavy všeho druhu, hlavně tedy noční, kterou najdete všude – na plážích, v tavernách barech i tanečních klubech. Autobusové spoje sem svážejí hlavně mladé návštěvníky z celého ostrova, tady to prostě žije – jde o nekončící party, takže ti, kteří více vyhledávají klid se tomuto místu vyhýbají, nebo jim jen projíždějí.

Pláž u Mylopotas

Pláž v Mylopotas je široká, dlouhá asi 1 km a pokrytá hutným pískem zlaté barvy. Místo je velmi hezké a nabízí krásné pohledy na klasickou řeckou krajinu - kolem pláže i střediska se táhnou kopce porostlé zelení a ve svazích září barevné domečky.

V Mylopotas je velká nabídka vodních sportů, jsou zde také sportovní hřiště  a samozřejmostí je řada taveren a barů pro osvěžení všech návštěvníků.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Marcos Beach

Marcos Beach

Rodinný hotel Marcos Beach se nachází v klidné části Mylopotas, pouhých cca 20 minut chůze od místního nočního života. Nejdelší pláž Mylopotas se nachází 150 m od hotelu. Je zde také dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora).

Gorgona Villa

Gorgona Villa

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu přímo na pláži. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Dionysos Resort Hotel

Dionysos Resort Hotel

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

Ios Palace

Ios Palace od 22990,-

Nově zrekonstruovaný hotel, postavený v typické kykladské architektuře, se nachází přímo nad písečnou pláží střediska Mylopotas. Hotel Ios Palace stojí v nejatraktivnější části ostrova. Nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a je zárukou nezapomenutelné dovolené. Přístav je vzdálený 3 km, turistické centrum 1,2 km.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy