Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Mylopotas

 

Stručný popis letoviska Mylopotas

Středisko Mylopotas je nejpopulárnější na ostrově Ios – je centrem zábavy všeho druhu, hlavně tedy noční, kterou najdete všude – na plážích, v tavernách barech i tanečních klubech. Autobusové spoje sem svážejí hlavně mladé návštěvníky z celého ostrova, tady to prostě žije – jde o nekončící party, takže ti, kteří více vyhledávají klid se tomuto místu vyhýbají, nebo jim jen projíždějí.

Pláž u Mylopotas

Pláž v Mylopotas je široká, dlouhá asi 1 km a pokrytá hutným pískem zlaté barvy. Místo je velmi hezké a nabízí krásné pohledy na klasickou řeckou krajinu - kolem pláže i střediska se táhnou kopce porostlé zelení a ve svazích září barevné domečky.

V Mylopotas je velká nabídka vodních sportů, jsou zde také sportovní hřiště  a samozřejmostí je řada taveren a barů pro osvěžení všech návštěvníků.

Tipy na hotely, studia a apartmány

Dionysos Resort Hotel

Dionysos Resort Hotel

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

Marcos Beach

Marcos Beach od 18890,-

Rodinný hotel Marcos Beach se nachází v klidné části Mylopotas, pouhých cca 20 minut chůze od místního nočního života. Nejdelší pláž Mylopotas se nachází 150 m od hotelu. Je zde také dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora).

Ios Palace

Ios Palace

Nově zrekonstruovaný hotel, postavený v typické kykladské architektuře, se nachází přímo nad písečnou pláží střediska Mylopotas. Hotel Ios Palace stojí v nejatraktivnější části ostrova. Nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a je zárukou nezapomenutelné dovolené. Přístav je vzdálený 3 km, turistické centrum 1,2 km.

Gorgona Villa

Gorgona Villa

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu přímo na pláži. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy