Řecko - informace o ostrovech

informace a o Řecku a řeckých ostrovech

Letovisko Chios - Chora

 

Stručný popis střediska Chios - Chora

Hlavní město ostrova Chios je někdy nazýváno také Chora, Hora. Lze ho přirovnat k městečku malé až střední velikosti, je centrem administrativy, kultury, zábavy, obchodu a vzdělávání /sídlo Univerzity ekonomie/. Za návštěvu zde stojí archeologické muzeum, Koraisova knihovna, která patří k nejvýznamnějším knihovnám v celém Řecku.

Tipy na hotely, studia a apartmány (nebo jiné ubytování) v Chios - Chora

Grecian Castle

Grecian Castle

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě a je situovaný u hlavní komunikace, nedaleko letiště a pouhých 10 min chůze od centra hlavního města.

Chandris

Chandris

Nově zrekonstruovaný hotel je situovaný přímo v hlavním městě ostrova Chios v malebném přístavu. Hotel Chandris stojí v bezprostřední blízkosti historického centra a krásné písečné pláže. Od letiště je vzdálen 3 km.

Riziko

Riziko

Hotel Riziko je úplně nově zrenovované sídlo v oblasti Kambos na ostrově Chios, které nabízí ubytování v 10 luxusních pokojích. Hotel je obklopen podobnými obytnými domy a nachází se méně než 5 km od hlavního města Chios a od letiště a spousty pláží, kde můžete načerpat energii sluněním se a dováděním ve vlnkách Egejského moře. Středisko Kampos je vhodné místo svým klidem pro relax při procházkách po okolí nebo i projížďkách na kole. Jistě se Vám také bude líbit výhled z pokoje do zahrady plné pomerančovníků a citrusovníků, které jsou zde pěstovány.


Nezaujalo Vás Řecko? Nebo se bojíte stávek či problémů?

Zkuste třeba i:

Kypr

Bulharsko

Tunisko

Kanárské ostrovy